9-летний малец гулял ночью по парку: искал маму

Только мы написали о том, что в Днепре ушел из дома и отправился путешествовать самостоятельно двухлетний малыш, как снова патрульная полиция Днепра сообщила похожую, грустную новость.

ww

Вчера, 3 января, в 11 ночи в городском парке Зеленый Гай сторож обнаружил мальчика 9 лет. Охранник немедленно вызвал полицию.
- Патрульні прибули на місце події. Як з’ясувалося, 9-річний хлопчик пішов шукати свою матір. Він розповів, що після вживання алкоголю та пішла з подругою в невідомому напрямку й досі не повернулася. Малий назвав свою адресу проживання і патрульні привезли його додому, - говорится в сообщении патрульной полиции. - Двері квартири були відчинені, втім матері вдома не було. Патрульні побачили, що в помешканні брудно та неохайно. Інспектори зв’язалися з бабусею хлопчика. Та приїхала і пояснила, що її донька зловживає алкоголем. Поліцейські передали дитину бабусі й взяли у неї письмове пояснення. Також патрульні негайно повідомили про цей випадок представників ювенальної превенції Чечелівського відділку аби ті вжили відповідних заходів.

Метки: полиция, Ребенок