21 квітня у Дніпрі проведуть перші суботники в рамках акції «Дніпро – простір чистоти»

Цієї суботи, 21 квітня, у Дніпрі проведуть перші прибирання в рамках акції «Дніпро – простір чистоти», ініційованої міським головою Борисом Філатовим. Приєднатися до суботника закликають усіх охочих містян.

_MG_7992

За словами виконувача обов'язків міського голови Дніпра Михайла Лисенка, акція чистоти є безстроковою й не обмежується генеральним прибиранням у цю суботу. Щоб долучитися до неї, необхідно заповнити заявку на сайті Дніпровської міської ради. Після цього фахівці оглянуть територію, що вказана у заявці, визначать дату прибирання, а також допоможуть з отриманням усього необхідного: граблів, мітел, лопат, совків, віників, рукавичок, відер тощо.

«Закликаємо містян долучитися до акції, об'єднатися, щоб навести лад біля своїх будинків, у зелених чи берегових зонах поруч. Прибравши місто власноруч, люди цінуватимуть і берегтимуть порядок, підтримуватимуть чистоту», – сказав Михайло Лисенко.

Представник мерії також додав, що найактивніші учасники акції отримають спеціальний приз від міського голови Бориса Філатова.

У суботу до прибирання долучаться й працівники Дніпровської міськради. Понад 200 представників різних департаментів та управлінь мерії наводитимуть лад на береговій лінії на житловому масиві Перемога-1. Це одна з основних локацій для прибирання цього дня. До її впорядкування можуть долучитися всі охочі. Загалом прибирання влаштують на 11 майданчиках у різних районах міста.

Заступник директора департаменту – начальник управління комунальної екології департаменту екологічної політики міськради Ірина Козлова зазначила: приєднатися до суботника зголосилися вже понад 30 громадських організацій.

«Проведенням суботника в рамках акції «Дніпро – простір чистоти» хочемо показати, що порядок у нашому рідному місті залежить передусім від нас самих. Хочемо продемонструвати на власному прикладі, що, згуртувавшись, можна швидко навести лад. Запрошуємо приєднатися до нас», – наголосила Ірина Козлова.
Вона також звернулася до містян із проханням складати мішки із зібраним сміттям біля контейнерних майданчиків, щоб його можна було легко вивезти.

_MG_7972 _MG_7978 _MG_8011 _MG_8012

 

_MG_8024

Метки: горсовет, субботник